Nabízím oblíbený fotokoutek na Vaší akci, svatbu, maturiťák, ples, firemní či soukromou akci. Na vaši akci přivezeme mobilní ateliér, ve kterém se budete moci nechat vyfotit od našeho fotografa vy i návštěvníci. Fotografie vám vytiskneme na místě, nebo si je můžete poslat na svůj facebook, mail a to vše okamžitě a za pár kaček.

Rekvizity ve fotokoutku

K focení v našem fotokoutku budete moci využít velké množství populárních rekvizit, mezi které patří velké množství bublin se zábavnými texty, různé rekvizity na špejlích, masky, čepice a mnoho dalšího.

Pozadí ve fotokoutku

Na výběr máte hned několik barevných pozadí fotokoutku (černé, bílé a zelené). Pozadí fotokoutku vám můžeme na přání “vylepšit” – např. balónky, balónkovou dekorací atd.

Nemáte zájem o čistě bílé, černé či zelené pozadí? Máme pro vás novinku v podobě klíčovaného pozadí – vytvoříme vám pozadí na míru (např. do tématu Vaší akce) a na akci ve zlomku vteřiny změníme pozadí fotografií – vytiskneme vám tak rovnou fotku s parádním pozadím. Můžete vložit i Vaše logo společnosti a další možnosti.

Fotokoutek potřebuje:

 

prostor cca 3x3m, elektrickou zásuvku (230 V), wi-fi výhodou (pro sdílení fotografií na sociální sítě a e‑mail), stoly na rekvizity a úpravu fotografií po vytištění. Základní provoz Fotokoutku je 3 hodiny, v ceně je zahrnuto smluvené množství vytištěných fotek, zapůjčení rekvizit, pozadí a naše odborná pomoc.

Adresa

Prostějov, Česká Republika

Kontakt

+420 704 37 00 39, info(zavináč)foto-foto.cz

error: Všechny zde zveřejněné fotografie podléhají autorskému zákonu a jejich další použití je možné jen se svolením autora.